Предложить новость
Присоединиться к нам

Чи є демократія в Харкові, або Дещо про доступність, звітність і тарифи

25 марта 2019
Просмотров: 437
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Чи є демократія в Україні і, зокрема, у Харкові? Чи дійсно народ є джерелом влади в державі? Згідно із класифікацією «Індекс демократії» британської компанії «Economist Intelligence Unit» Україна в 2018 році серед 167 країн світу зайняла 84 позицію, трішки випередивши Гондурас і Замбію. А у рейтингу прозорості міст платформи «Transparent Cities», Харків посів 64 місце зі 100 через відсутність можливості вираження демократичної волі і громадської ініціативи. Чому це так?
Чи звітують перед харків’янами депутати і міський голова, як повинні? Чи є можливість здійснити контроль за діяльністю органів, комунальних підприємств, посадових осіб в Харкові? Наскільки доступні для відвідин засідання міськради, наскільки публічною є інформація і чому виникають труднощі при процедурі реєстрації у мерії членом територіальної громади будь-якої ініціативи.

На ці та інші запитання відповіді журналістам «ІнформБюро» надав депутат Харківської міської ради, голова фракції «Наш край» Андрій Колос. Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0