Предложить новость
Присоединиться к нам

Чисте місто: у Полтаві презентували нову комунальну техніку

25 мая 2019
Просмотров: 4
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Цього року депутати Полтавської міської ради на розвиток житлово-комунального господарства міста планують виділити майже мільярд гривень. Значні кошти підуть на придбання нової техніки.
20 мільйонів уже витратили на закупівлю першої партії сміттєвозів та тракторів. А це шість сміттєвозів з боковим завантаженням «АТ-2122» на базі шасі «МАЗ–4371N2» призначені для роботи з контейнерами об’ємом 0,75 куб. м та євроконтейнерами об’ємом 1,1 куб. м, та два трактори.
Раніше у підприємства були проблеми з вивезенням сміття з приватного сектору та з віддалених районів. Тепер, із новою технікою з боковим навантаженням, ситуація має поліпшитися, переконаний заступник Полтавського міського голови Олексій Чепурко.
Протягом місяця міська влада планує презентувати автомобіль для відлову собак, а також довгоочікуваний екобус для збирання небезпечних відходів. У майбутньому під велике негабаритне сміття планують закупити два окремих сміттєвози.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *