Предложить новость
Присоединиться к нам

Чому і наскільки підняли ціни на алкогольні напої

1 октября 2018
Просмотров: 14
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Постановою Кабінету Міністрів України підвищено розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на алкогольні вироби до 20 відсотків. Так мінімальну роздрібну ціну на півлітрову пляшку горілки пропонується підвищити до 89 гривень 40 копійок.
За словами працівників фіскальної служби підвищення мінімальних цін на алкоголь пов’язане зі зростанням цін на складові, компоненти виробництва, зокрема, цін на спирт, тару, комплектуючі.
Крім того, віднині алкогольні напої на сьогодні можна реалізовувати лише через реєстратори розрахункових операцій. А тому, будь-яка зміна ціни на такі напої вимагає від суб’єкта господарювання, щонайменше, перепрограмування касового апарату.
При цьому продавати за новими цінами потрібно як ті алкогольні напої, що будуть придбані після дати початку дії нових мінімальних цін, так і залишки алкогольної продукції, що була придбана раніше.
Нагадаємо, 5 вересня 2018 року Кабінетом Міністрів України було прийнято рішення про підвищення мінімальних цін на алкогольні напої. Постанова набирає чинності з 2 жовтня 2018 року.

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *