Предложить новость
Присоединиться к нам

Дебати Зеленського і Порошенка на стадіоні НСК «Олімпійський»: чи будуть обладунки, леви та колісниці?

5 апреля 2019
Просмотров: 217
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Увечері 3 квітня у соцмережах стався вибух. На Youtube-каналі «Зе! Президент» з’явилося відео, де кандидат у Президенти України Володимир Зеленський приймає запрошення Петра Порошенка брати участь у публічних дебатах. Однак, він висунув обов’язкову умову: дебати мають відбутися на стадіоні «Олімпійський». А ще він зазначив: «Дебати відбудуться перед народом України, усі канали мають право транслювати дебати наживо, усі журналісти мають право бути присутніми, а кандидати обов’язково повинні пройти медичну експертизу та довести народу, що перед ним немає ні алкоголіків, ні наркоманів, бо Україні потрібен здоровий Президент. Ви повинні публічно сказати, що дебати пройдуть не з маріонеткою Кремля або Коломойського, не з ватником і малоросом, не з бидлом, не з клоуном, а з кандидатом у Президенти України Володимиром Зеленським».
На роздуми Петру Порошенку Володимир Зеленський дав 24 години. Вже через вісім годин на офіційній сторінці діючого Президента України з’явилася відповідь. У відео Петро Порошенко зазначив: «Правила дебатів прописані в Законі «Про вибори Президента». Почитайте, будь ласка. Вони можуть відбутися на базі громадського телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Такі вже усталені правила. Але… Стадіон, так стадіон… Я чекаю вас».
Згідно з порядком проведення дебатів, затвердженого Центральною Виборчою Комісією, теледебати між кандидатами, які пройшли до другого туру, проводяться Національною громадською телерадіокомпанією України в останню п’ятницю перед днем повторного голосування в прямому ефірі з 20.00 до 21.00. Тож, дата припадає на 19 квітня.
У свою чергу, після публікації відео Зеленського, адміністрація НСК «Олімпійський» повідомила, що ніяких офіційних заяв або проектів угод на проведення дебатів не надходило. Ця ініціатива винятково кандидата.
Після усіх публікацій та заяв кандидатів, соцмережі вибухнули з подвійною силою.
Один з депутатів пише: «Наступний хід конкурентів навіть не беруся спрогнозувати: римський Колізей? Обладунки? Колісниці? Леви? Російська рулетка? Два келихи з отрутою?».
Дехто з користувачів жартує: «В очікуванні дебатів на «Олімпійському». Так, гладіаторські ігри! Нехай все вирішується на арені!».
А президент хокейного клубу «Кривбас» Олександр Шевченко заявив: «Взагалі-то все потроху перетворюється на якусь маячню. Готовий битися об заклад, що жодних дебатів не буде. Буде дзвінок про замінування НСК і на цьому все скінчиться».
Журналіст Павло Казарін пише на своїй сторінці в соцмережі: «Я все розумію. Петру Порошенку важливо витягти конкурента в поле реальної політики. Володимиру Зеленському важливо затягнути опонента у простір шоу. Кожен хоче битися на своєму майданчику. У кожного штабу своє завдання. У президентської команди – змусити Володимира Зеленського заговорити. У штабу Зеленського – нав’язати Порошенку свій порядок денний».
Молоді підприємці не розгубилися, на онлайн платформі OLX уже почали пропонувати псевдо-квитки на дебати за 80 грн. А дехто пропонує перенести дебати на лінію фронту.

Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0