Предложить новость
Присоединиться к нам

Дестабілізація роботи чи переворот: група депутатів зірвала роботу сесії Полтавської облради

3 мая 2019
Просмотров: 80
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

У місті Миргороді в палаці культури ПрАТ лікувально-оздоровчих закладів «Миргородкурорт» мало відбутися засідання двадцять п’ятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання вів голова обласної ради Олександр Біленький. На порядку денному 60 найрізноманітніших питань. Проте, провести її не вдалося. Невелика група депутатів обласної ради із самого початку почали блокувати роботу засідання. Вони висловили низку претензій та вимог до керівництва обласної ради щодо організації роботи постійної комісії з питань бюджету та управління майном, а також контролю за ефективним використанням бюджетних ресурсів. Їх підтримати приїхали мешканці Остап’євської сільської ради Опішнянської ОТГ і міста Заводського з вимогою доопрацювання Перспективного плану формування територій і громад Полтавської області.
Після тривалих дискусій головуючий відкрив роботу засідання, проте продовжити її так і не вдалося. Вже майже за годину голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький був змушений закрити сесію, не розглянувши жодного питання.
Про дату проведення другого пленарного засідання двадцять п’ятої сесії обласної ради Олександр Біленький не повідомив.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0