Предложить новость
Присоединиться к нам

Диверсія чи недбалість: у Полтавський ОДА з’ясовували головні причини пожеж у освітніх та культурних закладах

15 мая 2019
Просмотров: 55
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

За офіційними даними обласного управління з питань цивільного захисту, щороку на Полтавщині трапляється понад три тисячі надзвичайних ситуацій і небезпечних подій. Із них 50-65 відсотків − пожежі. Переважно в спорудах житлового і нежитлового призначення, в екосистемах.
Протягом останніх п’яти років у спорудах житлового й нежитлового призначення сталося понад шість тисяч пожеж. Загинули 355 і постраждали 268 осіб. За чотири місяці вже нинішнього року сталося 460 пожеж, під час яких загинули 34 і постраждали 19 людей. У навчальних закладах області за останні п’ять років виникло 16 пожеж, внаслідок яких постраждала 1 особа.
Питання запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних із пожежами, особливо в навчальних закладах та інших місцях масового перебування людей, є одним із найважливіших у сфері цивільного захисту. Щороку фахівці Державної служби України з надзвичайних ситуацій перевіряють виконання вимог законодавства з пожежної безпеки й надають приписи на виконання необхідних заходів. Проте, чимала частина їх залишається невиконаною.
За словами заступника начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимира Гришаніна, впродовж ІІ кварталу минулого року працівники управління провели позапланові перевірки майже 1,5 тисячі об’єктів масового перебування людей. Зокрема, проінспектували 1167 загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів, 86 закладів охорони здоров’я, 166 торгівельних центрів, культурно-видовищних установ і закладів дозвілля. За результатами перевірок виявили понад 14 тисяч порушень вимог законодавства у сфері пожежної й техногенної безпеки.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0