Предложить новость
Присоединиться к нам

Форум сталої мобільності: полтавцям презентували новий план сталого розвитку обласного центру

25 марта 2019
Просмотров: 72
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

На форумі презентували новий план сталої мобільності Полтави. Новий документ представили фахівці «Інституту розвитку міста» Полтавської міської ради та проекту «Інтегрований розвиток міст України». В його обговоренні взяли участь перевізники, представники транспортного бізнесу, управлінь дорожнього господарства, поліції, влади.
Учасники форуму відвідали воркшопи, де отримали знання через інтенсивність групової взаємодії, активність, самостійність і актуальний досвід. Воркшопи відбувалися під час двох сесій. На першій обговорили тему «Структура управління громадським транспортом із застосуванням інтелектуальних транспортних систем» і «Пішохідні переходи та безпека руху». Темами другої сесії були: «Реорганізація мережі громадського транспорту» і «Організація громадського та велосипедного транспорту».
Робота над планом сталої мобільності Полтави тривала рік. До його розробки були залучені представники консалтингової компанії «Dornier Consulting».
Документ розробляли із залученням як фахових експертів, так і людей, котрі щодня пересуваються містом. Тож охопили цілу низку важливих аспектів. За допомогою цього плану можна вирішити не тільки питання транспортних перевезень, а й інфраструктурні моменти, що стосуються туристичних маршрутів, велоінфраструктури.
Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота розповів, що у плані розроблені напрямки та графіки, що відтворюють основні міські маршрути, різні пропозиції щодо використання альтернативних доріг.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0