Предложить новость
Присоединиться к нам

Гасили літак, рятували пасажирів та знаходили вибухонебезпечні предмети: тренування на полігоні

16 мая 2019
Просмотров: 50
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

15 травня на навчально-тренувальному полігоні Національного університету цивільного захисту України відбулися комплексні тактико-спеціальні навчання з управління силами та засобами під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру. Курсанти опановували навиками, як правильно організовувати та управляти силами і засобами під час надзвичайних ситуацій.
Вони гасили пожежу на літаку і рятували пасажирів, ліквідовували наслідки надзвичайної ситуації на водних об’єктах, проводили піротехнічні і рятувальні роботи в осередку хімічної аварії та у зруйнованій будівлі.
Так, за легендою, літак АН-26 здійснив аварійну посадку, внаслідок якої був пошкоджений паливний бак і загорілося розлите паливо. Люди в салоні отримали травми різного ступеня тяжкості, одна особа втратила свідомість. Під час посадки у літака відірвало частину фюзеляжу, яким було пошкоджено цистерну з хлором. Як наслідок, утворилася хмара небезпечної хімічної речовини, яку розносив вітер, що становило небезпеку під час евакуації людей з адміністративної будівлі.
Як з усім цим впоралися курсанти – дивіться далі у сюжеті.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0