Предложить новость
Присоединиться к нам

Харків приєднався до всесвітнього страйку за збереження клімату

17 марта 2019
Просмотров: 84
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

15 березня відбувся всесвітній страйк за збереження клімату. В ньому взяли участь студенти та школярі більше, ніж із 100 країн світу.
Ініціатор руху «Fridays For Future» («П’ятничні протести за майбутнє») – шведська школярка Грета Тунберг. Вона сама з серпня минулого року виходила до будівлі Парламенту Швеції з вимогою врятувати клімат. Ініціативу дівчини підхопила молодь з інших країн. Щоп’ятниці молоді люди виходили на акції протесту і вимагали від урядів своїх країн звернути увагу на глобальне потепління та наслідки зміни клімату в майбутньому.
Україна також приєдналася до акції – Харків, Київ, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Тернопіль. Молодь цих міст вимагала від влади не ігнорувати кліматичні проблеми.
У Харкові на страйк за збереження клімату молоді люди зібралися на площі Конституції. Вони тримали плакати : «Не буде комах – не буде квітів», «Наш дім горить», «Хочу гаряче побачення, а не гарячу планету». Кожен мав можливість висловити власну думку щодо проблеми.

Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *