Предложить новость
Присоединиться к нам

І знову у посиленому режимі: перед 2-м туром полтавські поліцейські заступили на чергування майже у повному складі

19 апреля 2019
Просмотров: 41
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Напередодні другого туру президентських виборів поліція перейшла на посилений режим несення служби. Поліціанти Полтавщини нестимуть службу у посиленому режимі з 18 квітня. Нагадаємо, з 1 квітня поліцейські зареєстрували 976 заяв та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом. Трохи більше, ніж за два тижні відкрито 66 кримінальних проваджень.
Усього ж з початку проведення передвиборчої кампанії – з грудня 2018 року – до поліції надійшло 8,8 тисячі повідомлень про порушення. Відкрито 378 кримінальних проваджень та складено 763 протоколи.
У Міністерстві внутрішніх справ України запевняють, що всі справи доведуть до логічного завершення.
Всього до забезпечення правопорядку та безпеки під час другого туру виборів заплановано залучити майже 72,4 тисячі поліцейських.
Як повідомив заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич, на охорону окружних та дільничних виборчих комісій буде задіяно трохи більше 50 тисяч поліцейських. До забезпечення правопорядку на вулицях залучать майже 11 тисяч правоохоронців. Решта поліцейських працюватимуть у складі слідчо-оперативних груп, у вибухотехнічних підрозділах та залучатимуться до резерву.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро»
https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0