Предложить новость
Присоединиться к нам

Є така професія – захищати Батьківщину: 47 сержантів Полтавського військового коледжу отримали дипломи про закінчення навчання

5 марта 2019
Просмотров: 5
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Батьки, рідні, друзі, а також викладачі та журналісти зібралися на плацу військового коледжу сержантського складу, аби привітати молодих військових із отриманням диплому. Серед новоспечених сержантів чимало і дівчат.
У багатьох із них в родині професію військового започатковують саме вони. І стати на захист країни вирішили за покликом серця. Кажуть, служити Вітчизні не лише престижно, а й почесно.
Навчання тривало 2,5 роки. Випускники здобули спеціальності «Комп’ютерні науки», «Телекомунікації» та «Радіотехніка». Усі сержанти вже найближчим часом продовжать проходження служби у бойових та навчальних підрозділах, частинах і установах Збройних Сил України.
Це вже сьомий випуск. Цього року вісім військовиків отримали дипломи з відзнакою. Всі навчалися за державні гроші. Молоді хлопці й дівчата отримали дипломи молодшого спеціаліста та звання сержанта.
Випускників привітали начальник коледжу, представники місцевої влади, гості, рідні та друзі.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *