Предложить новость
Присоединиться к нам

Командно-штабні навчання завершилися на Полтавщині

7 марта 2019
Просмотров: 22
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Контрольну перевірку виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту завершили на Полтавщині. Протягом двох тижнів комісія зі столиці перевіряла вміння рятувальників області ліквідовувати надзвичайні ситуації. Насамперед київські ревізори перевірили, як працівники ДСНС можуть оперативно реагувати на різні надзвичайні виклики. Головна мета – усунення недоліків, що були виявлені минулого року.
Ревізували Гадяч, Зіньків, Кобеляки, Горішні Плавні та Полтаву. За словами інспекторів, на Полтавщині не вистачає самостійних структурних підрозділів з питань цивільного захисту. Нині в області створено 41 ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту. Значного поліпшення роботи місцевих комісій з питань цивільного захисту не помітили. Проте, план реагування на надзвичайні ситуації та план взаємодії органів управління та сил цивільного захисту на Полтавщині розроблено, підсумували столичні ревізори.
В цілому, до надзвичайних ситуацій Полтавщина готова на 75 відсотків, зазначили перевіряючі з Києва.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *