Предложить новость
Присоединиться к нам

«Мама, тато, я – спортивна сім’я»: у Полтаві відбулися традиційні спортивно-розважальні змагання

19 марта 2019
Просмотров: 88
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Міські сімейні змагання вже багато років поспіль проводять у Полтаві. Їх ініціювали управління у справах сім’ї, молоді та спорту, комунальний заклад «Полтавський міський заклад-центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», за участі управління освіти та загальноосвітніх закладів міста.
Цього року 32 спортивні родини за звання найкращої та найспритнішої змагалися у спортивному комплексі ГУНП в Полтавській області. Основна мета заходу – формування родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом.
Із кожним роком у спортивній залі збирається все більше батьків, школярів та вболівальників. Це також сприяє популяризації такого дозвілля і свідчить про те, що спорт та здоровий спосіб життя стають усе більш пріоритетними у нашому суспільстві. Всі, хто завітав на цей захід, занурилися в атмосферу адреналіну та здорового суперництва.
Програмою було передбачено п’ять спортивних естафет на перевірку спритності, швидкості та вправності членів родин. Переможці та призери змагань візьмуть участь в обласних та всеукраїнських конкурсах.
У перервах між конкурсами для гостей свята демонстрували свої кращі номери різні спортивно-хореографічні колективи міста.
У 2019 році перемогу у міських змаганнях здобула родина Шибко від загальноосвітнього навчального закладу № 27. Родина зізнається: змагання були нелегкими, а перемога – неочікуваною.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0