Предложить новость
Присоединиться к нам

Мандри з чотирилапим вихованцем: правила перевезення тварин у транспорті

26 марта 2019
Просмотров: 72
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Дехто вже почав планувати свою відпустку. І у багатьох неминуче виникає запитання: куди подіти свого домашнього вихованця. Добре, коли є хороші сусіди чи родичі, котрі залюбки його прихистять. Ще один варіант – скористатися сучасними благами – прилаштувати чотирилапого у готелі для тварин. Та, якщо все ж таки не уявляєте відпочинок без свого вихованця, то до відпустки з ним треба буде підготуватися завчасно. Мандруєте Україною? Перш за все подбайте про паспорт для нього. Як доведеться подорожувати з твариною у поїзді, залежить від його розмірів. Наприклад, з собою у купе собаку ви можете взяти. Для цього лише знадобиться викупити в ньому всі місця. Якщо пес великий, понад 45 см, то тварина в купе може бути лише одна і у наморднику. Якщо ж песики невеличкі, то їх може бути й двоє. Треба лише подбати про кошики чи спеціальні клітки для них. Мандруєте в плацкарті чи Інтерсіті, тут можна перевозити не більше двох кімнатних тварин. Вони повинні знаходитися в спеціальних боксах для перевезення. Вихованців можна залишити в місцях для ручної поклажі, можете тримати їх і на руках або під сидінням. Великого ж собаку доведеться залишати в крайньому тамбурі першого і останнього вагонів, але з супроводжуючим.
Вирушаєте в подорож повітряним транспортом? Ознайомтеся з правилами перевезення тварин авіакомпанії, яку обрали. Адже у кожної з них власні правила. У деяких потрібно робити запит не пізніше, ніж за 24 години до вильоту.
Однак, ветлікарі радять: за можливості залишайте вихованця з родичами або друзями. Адже такі мандри досить часто негативно впливають на їхнє самопочуття.

Комментарии - 0