Предложить новость
Присоединиться к нам

Мед, сметана, млинці, фотозони та майстер-класи з хенд-мейду: у Полтаві проводжали зиму

12 марта 2019
Просмотров: 2
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Масляна – найдовше стародавнє слов’янське свято – триває цілий тиждень і символізує проводи зими і очікування весни. Чіткої дати не має. Цього року його почали відзначати 4 березня. А 10 березня воно завершилося Прощеною неділею.
Головний символ свята – млинці. Круглі, рум’яні вони символізують сонце. А в Прощену неділю головне блюдо на столі – яєчня. Головна ж умова останнього дня Масляної – пробачити кривдників і примиритися з ворогами.
Аби провести зиму і зустріти весну, полтавці зібралися на Театральній площі. Із самого ранку тут людно. Для містян та гостей Полтави підготовлена театралізована розважальна програма: виступи кращих творчих колективів та виконавців міста, малечу розважали і створювали святковий настрій актори Полтавського академічного обласного театру ляльок.
Також присутні мали можливість взяти участь у тематичних конкурсах, майстер-класах із хенд-мейду, відвідати майданчик рекордів, фотозону, «Містечко майстрів» – виставку декоративно-ужиткового мистецтва.
Уже традиційно, усі присутні мали змогу поласувати смачними млинцями та чаєм.

Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *