Предложить новость
Присоединиться к нам

«Муніципальна няня» в дії: на Полтавщині три родини звернулися за державною допомогою

5 марта 2019
Просмотров: 471
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

З метою забезпечення соціального захисту сімей з дітьми, підтримки розвитку відповідального батьківства Кабінет Міністрів України ще в травні 2018 року прийняв відповідну постанову, в ній передбачено реалізацію пілотного проекту. З 1 січня 2019 року запроваджено відшкодування послуги з догляду за дитиною. Держава компенсуватиме родині частину витрат на оплату няні.
Призначення та виплату компенсації послуги «Муніципальна няня» контролюватиме місцева влада. Компенсація послуги не призначається батькам, які є батьками-вихователями дитячих будинків сімейного типу, прийомними батьками, якщо вони отримують грошове забезпечення відповідно до законодавства.
Програмою «Муніципальна няня» може скористатися будь-яка фізична особа – підприємець чи юридична особа, яка надає послугу з догляду за дітьми, крім державних і комунальних закладів дошкільної освіти. Головна умова – укладення договору між батьками і нянею про здійснення догляду за дитиною до трьох років. У документі має бути визначено назву послуги, її обсяг із зазначенням конкретних заходів, умови та строк її надання, вартість, періодичність оплати, відповідальність сторін.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0