Предложить новость
Присоединиться к нам

«Муніципальні партнерства з Україною»: у Полтаві пройшов четвертий «круглий стіл»

15 мая 2019
Просмотров: 66
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Як українські муніципалітети можуть підтримувати та розвивати партнерські відносини з німецькими містами і територіальними громадами? Про це розмірковували представники 36 громад з різних міст України, зустрівшись на «круглому столі» в Полтаві.
Окрім того, учасники «круглого столу» дізналися про досвід партнерства між Полтавою та містами Фільдера, побачили Україну «очима Німеччини», обговорили труднощі міжнародної співпраці та шляхи їх подолання.
З 2015 року Сервісний центр «Міста в Єдиному світі» (SKEW) товариства Engagement global опікується німецько-українськими муніципальними партнерствами, яких нині налічується понад 60.
З січня 2019 року консультативна та фінансова підтримка, яку пропонує SKEW, змінилася. Проект «Муніципальні партнерства з Україною» перейшов у другу фазу. Проекти пріоритетних напрямів, як, наприклад, розвиток місцевого самоврядування, енергоефективність, розвиток міст, матимуть шанс отримати фінансування через Фонд малих проектів.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0