Предложить новость
Присоединиться к нам

На хімічно-небезпечному об’єкті Херсонщини відбулося спеціальне навчання

10 августа 2018
Просмотров: 1
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

На хімічно-небезпечному об’єкті ТОВ “Данон Дніпро “ у місті Херсоні відбулося показове спеціальне об’єктове навчання за темою: “Дії органів управління та сил цивільного захисту у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру “. Відповідно до навчальної мети персонал мав оволодіти практичними навичками з організації і проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації наслідків аварійної ситуації техногенного характеру на об’єкті підвищеної небезпеки.
За тактичним задумом в результаті розгерметизації обладнання сталася аварійна ситуація з викидом аміаку у кількості 100 кг. Спрацювала автоматизована система раннього виявлення витоку аміаку та оповіщення персоналу про надзвичайну ситуацію.
Першими до місця надзвичайної ситуації прибули співробітники поліції, які перекрили рух транспорту і контролювали заїзд спецмашин до місця аварії. Потім — машина швидкої допомоги, і медичні працівники надали допомогу “потерпілому “. У цей час заїхали спецмашини комунальної аварійно-рятувальної служби, 10-ї і 20-ї ДПРЧ міста Херсона. Співробітники Аварійно-рятувального загону провели заміри вмісту допустимої концентрації аміаку, і робітники об’єкта повернулися на робочі місця.
Навчання отримали оцінку “добре “.

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *