Предложить новость
Присоединиться к нам

На Полтавщині 94 тисячі осіб отримують заробітну плату неофіційно

8 октября 2018
Просмотров: 17
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Виплата заробітної плати «в конвертах» — тягар сучасності, який несе за собою багато негараздів, як країні, так і кожному з нас, переконані в головному управлінні ДФС у Полтавській області. Нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. Тому легалізація заробітної плати, прихованої зайнятості на сьогодні є одним із пріоритетних напрямків роботи державної служби.
Нагадаємо, п’ятого вересня цього року Уряд України ухвалив розпорядження «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» та зобов’язав органи Держпраці, фіскальної служби, місцевого самоврядування посилити контроль за легалізацією найманої праці у галузях будівництва, сільського господарства, сфері надання послуг.
Відповідно до статистичних даних, середньогалузевий показник по заробітній платі у будівельників становить 10,0 тисяч гривень. Середня заробітна плата по Полтавській області — 7,8 тисяч гривень, в місті Полтава – 8,5 тисяч гривень.
Відповідно до результатів аналізу податкової звітності жодне з підприємств Полтави, які здійснюють діяльність в будівельній галузі, не досягли не лише середньогалузевого показника, а навіть показника середньої заробітної плати по області та місту. Все це може свідчити про виплату частини заробітної плати в конвертах та ухилення від оподаткування на заробітну плату.
На даний час виплата заробітної плати в конверті та нелегальна робота, на жаль, стали нормою життя.

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *