Предложить новость
Присоединиться к нам

На Полтавщині розмитнили понад дві тисячі автомобілів на «євробляхах»

3 марта 2019
Просмотров: 165
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

З 25 листопада 2018 року набрав чинності закон «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України». Ним запроваджено зміни норм ввезення транспортних засобів на іноземній реєстрації, де, зокрема, передбачено і пільги на певний період для оформлення документів.
22 лютого пільговий період закінчився. У Полтавській митниці ДФС за новими пільговими умовами розмитнено 2193 «євробляхи».
Загальна сума митних платежів, перерахованих до Держбюджету, становить понад 133 мільйони гривень.
Під час брифінгу в Полтавській митниці ДФС заступник начальника відділу протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Сергій Запорізький звернув увагу, що з набранням чинності змін до Митного кодексу України, Кодексу про адміністративні правопорушення України та інших законодавчих актів, з 24 травня 2019 року на власників «євроблях», які не вивезуть за межі митної території України або не оформлять на митниці транспортні засоби, очікують жорсткі санкції.
Так, за передачу транспортного засобу у володіння, користування або розпорядження особі, яка безпосередньо не ввозила його на митну територію України, а також використання авто для цілей підприємницької діяльності та/або отримання доходів в Україні, передбачено штраф – 3 400 гривень.
За порушення строків переміщення автомобілів особистого користування в митному режимі транзиту встановлено штрафи, зокрема за перевищення строку, але не більше однієї доби, – 170 грн або попередження; від однієї доби до 10 діб – 3400 грн; від 10 до 20 діб – 8500, від 20 до 30 діб – 85 тисяч грн, а більш ніж на 30 діб (а також за втрату чи розкомплектування транспортних засобів) – 170 тисяч гривень, або ж конфіскацію автомобіля за рішенням суду.
Полтавська митниця ДФС закликає всіх власників автомобілів з іноземною реєстрацією вчасно оформлювати свої транспортні засоби.

Комментарии - 0