Предложить новость
Присоединиться к нам

Не допустимо провокацій: поліція готова до охорони правопорядку під час урочистостей до Дня Перемоги у Другій світовій

8 мая 2019
Просмотров: 69
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Як повідомляється, у святкові дні весь особовий склад поліції Полтавщини працюватиме у посиленому режимі. До патрулювання населених пунктів області залучили майже тисячу правоохоронців.
Зокрема, 8 травня в області провели 33 масових заходи, які відвідали майже вісім тисяч громадян.
Правопорядок у День примирення у Полтаві будуть забезпечувати понад 200 поліцейських.
9-го травня прогнозують 58 заходів, у яких візьмуть участь понад 15 тисяч гостей і краян. Відповідно, більшою буде і кількість правоохоронців – 700 поліцейських і 44 військовослужбовці Національної гвардії.
Головний поліціант області закликав громадян утриматися від провокацій і неправомірних дій, пов’язаних з використанням забороненої в Україні символіки! Поліція сподівається на максимальну підтримку під час забезпечення публічної безпеки при проведенні масових заходів. У разі виявлення підозрілих предметів чи осіб, які порушують чинне законодавство чи готуються до неправомірних дій, поліція просить негайно інформувати правоохоронців.
Очільник поліції також застеріг усіх від використання антиукраїнської символіки чи проголошення антиукраїнських заяв і наголосив, що на будь-які провокації та протиправні дії поліція реагуватиме швидко та відповідно до вимог чинного законодавства!
Нагадуємо, що за використання забороненої символіки передбачена кримінальна відповідальність.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро»
https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0