Предложить новость
Присоединиться к нам

Перший молодіжний кадровий резерв створять у Полтаві

17 марта 2019
Просмотров: 59
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

У Полтаві створять перший унікальний проект стажування молоді в органах місцевого самоврядування. Його було затверджено на засіданні двадцять першої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання.
Мета проекту — виявити, підготувати і залучити здібну й талановиту молодь до роботи у виконавчих органах Полтавської міської ради та районних радах міста.
Таке стажування дозволить молоді набути практичні знання і навички, вони матимуть сприятливі умови для розвитку лідерських якостей та управлінських здібностей, а також можливість брати активну участь у культурному та громадському житті міста.
Реалізація проекту «Програма молодіжного стажування в органах місцевого самоврядування м. Полтава» відбуватиметься в три етапи: відбір учасників проекту; теоретичне навчання та стажування учасників проекту у виконавчих органах Полтавської міської ради та міських районних радах; звіт стажистів та їх оцінювання за результатами стажування.
В проекті можуть взяти участь молоді люди віком від 18 до 35 років, які мають повну вищу освіту або навчаються у закладах вищої освіти.

Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро»
https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0