Предложить новость
Присоединиться к нам

Петро Порошенко звільнив голову Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка

18 марта 2019
Просмотров: 86
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

У Полтаві за участю Президента України Петра Порошенка відбулася рада регіонального розвитку Полтавської області. На засідання з’їхалися представники всієї Полтавщини. Говорили про план перспективного розвитку Полтавської області на період 2019—2021 років. Петро Порошенко назвав децентралізацію «найуспішнішою реформою», яка розпочиналася в умовах посилення російської агресії. І це командна робота багатьох людей.
Під час засідання Петро Порошенко повідомив, що підписав Указ про звільнення голови Полтавської ОДА Валерія Головка. Виконувати обов’язки керманича області буде його заступник Роман Товстий. Про звільнення першого заступника голови Полтавської облдержадміністрації Андрія Пісоцького Президент нічого не сказав.
Петро Порошенко нагадав, що звільнення двох керівників Полтавської ОДА ініціював 14 березня. Причиною стало кримінальне провадження за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі службовими особами Полтавської ОДА (ч.4 ст. 368 ККУ). Імена цих службових осіб стали відомі після обшуків та публікації частини матеріалів справи.

Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0