Предложить новость
Присоединиться к нам

Поліцейське «кришування» не врятувало: у Полтаві затримали організатора та учасників наркоугрупування

9 апреля 2019
Просмотров: 54
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

До Полтавського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України надійшла оперативна інформація про діяльності на території міста групи осіб, які займаються виготовленням, зберіганням та збутом наркотиків.
На жаль, деякий час систематичні заходи працівників поліції, спрямовані на зібрання доказової бази злочинної діяльності зловмисників, не давали бажаних результатів. Однак, оперативні заходи дали підстави підозрювати, що група має корумповані зв’язки у лавах правоохоронців. Тож, довелося діяти вкрай обережно і дотримуватися конспірації.
За матеріалами внутрішньої безпеки НПУ, слідчим управління ГУНП у Полтавській області, під процесуальним керівництвом прокуратури Полтавщини, було розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.
Аби встановити учасників кримінального бізнесу та їхніх спільників, і зібрати незаперечні докази, знадобилося чимало часу.
І от тепер встановлено і організатора, і членів наркоугрупування.
Лідером групи виявилася раніше судима 51-річна полтавка. Її поплічники – і чоловіки, і жінки різного віку. Кожен з них виконував певні функції. Хтось виготовляв наркотичні засоби, хтось отримував через поштовий зв’язок прекурсори для наркотиків, інші – розповсюджували готовий товар. Клієнтів наркодилери знаходили серед мешканців Полтави та області.
Працівники УДВБ НПУ провели кілька оперативних закупівель. Експертиза підтвердила: придбана речовина – метамфетамін.
У ділків вилучено чималу кількість речовин у порошкоподібному, рідкому стані, сухому подрібненому рослинного походження, пігулки, які передано на проведення експертизи, крім того – кошти, електронні ваги, мобільні телефони, чорнові записи, ножі, пістолет системи Наган, споряджений гумовими кулями без документів, а в 43-річного фігуранта ще й пластид.
Організатору та двом її поплічникам – 33-річній жінці та 50-річному чоловікові вже оголошено підозру за ч.2 ст.307 КК України.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0