Предложить новость
Присоединиться к нам

Поринути у минуле: у Харкові пройшла виставка авто/мото ретро техніки

28 мая 2019
Просмотров: 94
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

26 травня на площі Свободи пройшла виставка авто/мото ретро техніки, яка присвячена Всесвітньому Дню музеїв. Харків’яни побачили автомобілі років війни, а також інші авто минулих років сучасно модифіковані. У деяких з них був навіть облаштований душ.
Організатор заходу Олександр Осетров зазначив, що це 21 виставка, що проходить у місті. Нині тут представлено понад сто автомобілів та мотоциклів. Учасники заходу приїхали навіть з інших міст: Київ, Херсон, Полтава, Харківська область. Олександр Осетров каже, що такі виставки надзвичайно позитивні. Відвідувачі у такий непростий для країни час на якусь мить забувають негаразди і отримують задоволення від побаченого. Тож, усмішки і позитив – організатори досягли цієї мети.
Особливо це радісна подія для маленьких відвідувачів. Адже вони могли доторкнутися, в буквальному розумінні цього слова, до історії та еволюції автомобілів.
Про цікаву і неймовірну техніку – далі у сюжеті.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0