Предложить новость
Присоединиться к нам

«ПОШУК»: у Полтаві стартувала друга універсальна книжкова виставка-ярмарок

23 мая 2019
Просмотров: 7
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Протягом двох днів, 23 та 24 травня, у Полтаві проходить друга книжкова виставка-ярмарок «ПОШУК» – Полтавська Оаза Шанувальників Української Книги. Традиційно її проводять напередодні Дня слов’янської писемності та культури, Дня філолога та Дня працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження.
У фокусі «ПОШУКу» – читач і книга. «ПОШУК» – уже традиційна стендова виставка-експозиція, мета якої не стільки комерційна, скільки соціокультурна та просвітницька.
У Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського зібралися українські видавці, поліграфісти, дистриб’ютори, вчені, бібліотекарі, працівники творчих спілок, а також представники державних та громадських організацій, котрі приїхали з Київської, Харківської, Тернопільської, Львівської, Сумської, Полтавської та інших областей.
Під час урочистого відкриття відвідувачам презентували унікальне видання – «Енеїду» Івана Котляревського 1809 року випуску з автографом автора.
На вході до бібліотеки працює містечко майстрів, відбуваються майстер-класи, тривають тематичні виставки, презентації книг, зустрічі з письменниками. Кожен охочий має змогу відвідати заклад і придбати вподобане видання.

Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *