Предложить новость
Присоединиться к нам

Продавати чи не продавати: у Полтаві планують заборонити реалізовувати алкогольні напої у нічний час

19 апреля 2019
Просмотров: 22
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Уже не перший рік у Полтаві триває дискусія щодо продажу спиртних напоїв у нічний час. Як більшість депутатів міської ради, так і громадськість «ЗА» прийняття такого рішення. Однак спиртне й досі можна придбати у нічних магазинах чи кіосках обласного центру.
У Полтавській міській раді переконані, що проблема пияцтва та алкоголізму, на жаль, не втрачає своєї актуальності. Скоріше, навпаки, з кожним роком вона загострюється. Вживання алкоголю, особливо молоддю, є однією з основних причин, що штовхають на злочинний шлях.
Проти продажу алкогольних напоїв виступає і громадськість.
Відповідний проект уже давно винесли на розгляд депутатів Полтавської міської ради. Проте, як кажуть, «віз і досі там». Всі народні обранці «ЗА» заборону продажу алкоголю в нічний час, та рішення й досі не прийнято.
Проект передбачає заборону продажу спиртного з 22:00 до 8:00. Однак, він ще й досі проходить процедуру обговорення. І коли його винесуть на розгляд Полтавської міської сесії, невідомо.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *