Предложить новость
Присоединиться к нам

Програма 30/70 відсотків: на Полтавщині стартував сезон оздоровлення у позаміських таборах

28 мая 2019
Просмотров: 167
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Цього року, вперше за багато останніх років, у рамках обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей на Полтавщині запрацювали всі 27 літніх позаміських закладів.
В управлінні молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації переконані: кожен школяр має право на відпочинок. І кожна родина (не лише пільгових категорій) може отримати фінансову підтримку на оздоровлення дітвори з обласного та місцевого бюджетів у розмірі двох прожиткових мінімумів, але не більше 70% від вартості путівки. Наприклад, у липні 2019 року, якщо вартість путівки 7000 грн, відшкодування становите 4236 гривень.
Цю систему відшкодування, яку розробили на Полтавщині, з самого початку назвали інноваційною. І саме завдяки її вдалому опробуванню в області, вже наприкінці 2016 року до закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» були внесенні відповідні доповнення.
Отже, до 70% вартості путівки сплачують місцеві бюджети, а інші 30% сплачує родина дитини. Треба зазначити, що батьки не втрачають право і ці 30% компенсувати за місцем роботи: коштом профспілок, підприємств та організацій.
Збільшення суми бюджетного відшкодування вартості путівки дало можливість оздоровити дітей у тих закладах, які самостійно обрали батьки. Запровадження такого механізму дозволило збільшити на 40% спроможність сімей подбати про оздоровлення та відпочинок школярів, а наповнюваність дитячих таборів, якість послуг яких помітно поліпшується, склала 90%.
Протягом цього оздоровчого сезону готуються прийняти майже 75 тисяч дітей шкільного віку, а це 53,4% усіх школярів області. Для їхнього оздоровлення та відпочинку планують витратити 147 мільйонів гривень. З них 110 мільйонів – бюджетні кошти.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0