Предложить новость
Присоединиться к нам

Сердце відкриває музика: у Харкові відбудеться благодійний концерт La Gloria Vivaldi

26 мая 2019
Просмотров: 78
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Незабаром у Харкові відбудеться благодійний концерт La Gloria Vivaldi. Зібрані кошти спрямують на підтримку та розширення адаптаційного центру «Летючий будинок».
У концерті беруть участь артистки La Scala та хор і оркестр СХІD Opera.
У «Летючему будинку » дівчата з інвалідністю або ті, хто залишився без батьківського піклування, можуть жити після закінчення інтернату 5 років. Там вони можуть здобути вищу освіту – їм допомагатимуть тьютори, а роботу і житло вихованки шукатимуть самостійно. Через п’ять років на їх місце зможуть прийти інші юнаки та дівчата, які цього потребують.
Минулого року артистки міланського Teatro alla Scala Лурдес Мартінез і Амор Перез разом з оркестром CXID Opera зібрали 100 тисяч гривень. Цього разу, 1 червня о 19:00, знову відбудеться концерт. Зібрані кошти будуть спрямовані на благодійні потреби.
Релігійний репертуар рідкість для CXID Opera, тож харків’яни матимуть унікальну можливість долучаться і до духовної музики.

Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0