Предложить новость
Присоединиться к нам

Скандал через намет та ремонт комунікацій – збіг обставин?

16 мая 2019
Просмотров: 56
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

П’ять років поспіль у Харкові на найбільшій площі Європи простояв волонтерський намет. Історія його появи почалася ще в 2014 році, коли харків’яни звільнили приміщення ОДА від сепаратистів. Він став пунктом збору продуктів, одягу та інших речей, які потім везли на Схід, де точилися тоді і тривають досі бойові дії. І ось, раптом все змінилося.
8 травня на сайті міськради з’явилася петиція про знесення намету. В ній йдеться: «Шостий рік війни пішов. Армія вже не та, що була у 2014 році. Вона добре фінансується, їй, як і раніше, допомагають волонтери та небайдужі українці. Навіщо нам на найбільшій площі Європи це убоге, забруднене одоробло? Мало того, що своїм брудним виглядом воно спотворює вигляд площі, так воно ще й небезпечне — нещодавно там вибухнув газовий балон. Думаю, прийшов час повернути площі Свободи її первісний вигляд. Це історичний центр міста, і він має виглядати презентабельно, як візитна картка Харкова!».
Міський голова Харкова Геннадій Кернес підтримав петицію та закликав городян також підтримати її. Він пообіцяв підготувати проект рішення виконавчого комітету Харківської міськради, щоб прибрати намет примусово.
Та суперечки не припинилися. 13 та 14 травня на площі біля намету побували робітники КП «ТХМ». Вони оглянули комунікації, які, як запевняє міська влада, потребують термінового ремонту. Після огляду головний інженер КП «ТХМ» Олексій Лука зазначив, що все гірше ніж очікувалося і ремонтні роботи можуть затягнутися аж на місяць.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0