Предложить новость
Присоединиться к нам

Сміття навколо нас: мешканці смт Солоницівка подбали про матінку-природу

19 мая 2019
Просмотров: 14
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Минулої п’ятниці мешканці смт Солоницівка зібралися в черговий раз, щоб прибрати сміття за тими, хто насмітив у лісі. Ініціатором стала одна з мешканок селища – Ілона. Вона розповідає, що не вперше збирає людей, щоб очистити довкілля. Адже від його чистоти багато що залежить в нашому житті. Бо зі скриньки природи ми черпаємо всі багатства. І природа – головний скарб, що непідвладний ані часу, ані моді. На жаль, людина завдає їй найбільшої шкоди.
Нині одна з відчутних – забруднення навколишнього середовища. Кожен, хто мав нагоду відпочивати на природі, знає, як нелегко знайти чисту галявину в лісі чи біля річки – пластикові пляшки, одноразовий посуд та інший непотріб розкиданий повсюди. Обурені? А чи прибираєте ви після себе сміття відпочивши на природі?
Прибирання сміття в місцях масового відпочинку наразі набирає обертів. Акції організовують як чиновники, активісти так і просто небайдужі люди, от, як Ілона. Вона сподівається, що на її заклик з часом будуть відгукуватися все більше і більше людей.
Того дня мешканці селища зібрали 15 мішків сміття.
Вдумайтеся, 7 млрд кілограмів сміття, в основному пластика, викидається в світовий океан щороку. А у 2003 році Дзержинськ потрапив до Книги рекордів Гіннеса як найбрудніше місто на планеті.

Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *