Предложить новость
Присоединиться к нам

«Сонячний бал»: у Полтаві пройшов перший інклюзивний бал для людей із синдромом Дауна

25 марта 2019
Просмотров: 715
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Для дітей із синдромом Дауна у Полтавському краєзнавчому музеї завдяки благодійному фонду «Карітас Полтава» відбувся перший в області інклюзивний бал. Захід став платформою для інтеграції та соціалізації таких людей у життя міста, області та своїх громад.
Організатори поставили за головну мету – привернути увагу до проблем «дітей Сонця » та показати, що вони абсолютно повноправні громадяни суспільства. Окрім того, була ще одна мета – залучити меценатів і спонсорів до підтримки сімей, які потребують невідкладної допомоги.
В акції взяли участь й іноземні делегації, представники яких поділилися досвідом інклюзивної освіти та створення безпечного середовища для «сонячних людей» у своїх країнах.
Для учасників «сонячного балу» підготували концертну та розважальну програму, провели танцювальні майстер-класи та пригостили смаколиками. Порадувала гостей і театрально-музична композиція учасників театру для дітей із інвалідністю «Дзвіночок».
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0