Предложить новость
Присоединиться к нам

Субсидії готівкою: 203 тисячі сімей Полтавщини отримуватимуть державну допомогу грошима

7 марта 2019
Просмотров: 106
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

За даними департаменту соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації, вже у березні 203 тисячі родин Полтавщини отримають комунальні субсидії «живими грошима». 67% з них – через Пенсійний фонд і 33% – через «Ощадбанк». Загальна сума, спрямована на виплату субсидій готівкою у поточному місяці, становитиме 333 млн гривень. Кошти уже почали виплачувати з початку березня.

По-новому, готівкою субсидії отримуватимуть ті, кому вона була призначена у 2018 році. В області середній її розмір – 1 тисяча 700 гривень. Отже, у березні це кошти для оплати платіжок за лютий, у квітні – за березень, у травні – за квітень. Субсидії грошима можна отримати в «Ощадбанку» через систему «Швидка копійка» або, відкривши рахунок. Пенсіонери, які отримують пенсію через цей же банк, зможуть отримати там і субсидію. Якщо пенсійні виплати здійснюються через інші банки, то субсидію можна буде отримати за пенсійною карткою цього банку. Хто отримує пенсію через пошту, то там же вони отримають і житлову субсидію.
Нова система розрахунків діятиме паралельно із тою, що Уряд запровадив у січні 2019 року. Вона передбачає безготівкові розрахунки через «Ощадбанк» та виплату зекономлених грошей після завершення опалювального сезону.
Загалом в області субсидію отримують 230 тисяч сімей. Це 40% від усіх сімей регіону. Адресні субсидії, а саме через комісії, що працюють при міськвиконкомах та райдержадміністраціях, призначено 57 тисячам сімей.

Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро»
https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *