Предложить новость
Присоединиться к нам

У ГУНП запевнили, що перший тур виборів на Полтавщині пройшов відкрито, прозоро та без грубих порушень

5 апреля 2019
Просмотров: 10
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Про порушення, зареєстровані в день президентських виборів, розповіли очільник поліції Полтавщини Андрій Замахін, начальник ГУ ДСНС у Полтавській області Володимир Салогуб, а також представники міграційної служби та громадянської мережі «ОПОРА».
За офіційними даними, у день виборів поліція Полтавщини зареєструвала 115 повідомлень про ймовірні порушення. Найбільш поширені повідомлення, які реєстрували 31 березня: 4 – несвоєчасне відкриття виборчих дільниць; 24 – відсутність, присутність або некоректне внесення даних у списки виборців; 4 – запрошення померлій людині; 14 – агітація.
За словами Андрія Замахіна, 9 із загальної кількості повідомлень були обліковані після закриття виборчих дільниць о 20:00.
За одним із фактів відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу). Нагадаємо, біля однієї з ДВК у м. Лубни двоє невідомих спричинили тілесні ушкодження працівнику поліції.
Щодо інших 8-и інформацій триває перевірка.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *