Предложить новость
Присоединиться к нам

У Херсоні відкрилась персональна виставка художника-«неошаманіста» Сергія Серка

5 сентября 2018
Просмотров: 4
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

«Йди на світло» — таку назву має добірка робіт майстра Сергія Серка, до якої увійшли 37 творів, виконані в різні періоди його життя. Персональна виставка для молодого митця є першою у стінах Херсонського художнього музею. Проект присвячений 240-річчю Херсона. Символічно, що Сергій народився у Херсоні у 1991 році, тобто йому стільки ж років, скільки і нашій молодій незалежній державі.
Творчість художника неможливо віднести до якогось одного конкретного стилю. У ній відчутні вплив мистецтв древніх цивілізацій та філософії буддизму. Його роботи — це спостереження за навколишнім середовищем, які митець пропускає крізь призму свого власного сприйняття.
Молодий художник працює в різноманітних напрямках: графіка, графіті, стрит-арт, медіа. Свій творчий стиль сам визначає як міфологічний неошаманізм. Кілька років тому, Сергій здійснив подорож до Тайваню. Його казкова природа, історичні пам’ятки та життя простих людей дуже вплинули на молодого митця.
Сергій Серко створює полотна, в яких головною темою є пошук людиною вищого власного «Я». Художник немов наголошує, що мистецтво не має бути тільки чистим і охайним, на його думку, насамперед, воно повинне бути живим і справжнім.

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *