Предложить новость
Присоединиться к нам

У Херсоні відкрилась виставка робіт художника Миколи Гепарда

28 сентября 2018
Просмотров: 11
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

У Херсоні відбулася значуща в культурному житті міста подія — у виставковому залі Національної спілки художників України відкрилася персональна виставка Заслуженого художника України, члена Спілки художників України та Угорщини, улюбленця херсонців — Миколи Гепарда.
Багатьом херсонцям Микола Анатолійович запам’ятався, як автор «Поляни казок», яка в 70-80-х роках минулого століття перебувала в парку «Херсонська фортеця».
Завдяки цьому видатному художнику і скульпторові в 1990 році схожа «Поляна казок» з’явилася і в сквері біля літнього кінотеатру Нової Каховки.
Кілька десятків садово-паркових скульптур Миколи Гепарда знаходяться в Угорщині: художник працював там на запрошення угорських друзів-художників.
На жаль, херсонські герої казок Гепарда не дожили до теперішнього часу — з першого ж дня паркові скульптури піддавалися варварському знищенню, чого не скажеш про їх угорських братів, які дотепер у відмінному стані.
У своїй персональній виставці Микола Гепард показав найкращі власні роботи, виконані в різних стилях і техніках: це акварель, графіка, скульптура і різьблення по дереву.

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *