Предложить новость
Присоединиться к нам

Весна не забарилася. Весняно-польові роботи стартували раніше на два тижні проти минулого року

17 апреля 2019
Просмотров: 4
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Нинішня зима не завдала особливої шкоди озимим культурам в області. Про масову їх загибель взагалі не йдеться. Про це на щотижневій апаратній нараді в Полтавській ОДА повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку Сергій Фролов. Він говорить, що 98 відсотків озимих культур – у доброму й задовільному стані. Якщо й доведеться пересівати в якомусь господарстві, то це великих затрат не потягне.
Нинішнього року весняно-польові роботи на Полтавщині розпочали на два тижні раніше, ніж це було минулого. Тепло, наявність необхідного запасу вологи в ґрунті – все це сприяє проведенню активних робіт на полях.
Практично стартував посів усіх сільськогосподарських культур, говорить Сергій Фролов.
Озимі уже підживлено на площі 237 тисяч гектарів, із яких 225 тисяч – озима пшениця. Також йде закриття вологи та підготовка ґрунту під посів ярих культур.
Дизельним пальним область забезпечена на 90% від потреби і майже 100-відсотково бензином. Мінеральних добрив на ринку достатньо. Їх уже закуплено 93% від потреби. Область повністю забезпечена висококонденційним насінням, запевнив Сергій Фролов.
Не обминув чиновник і проблему отруєння бджіл. Щороку після внесення засобів захисту в ґрунт та на сходи, пасічники скаржаться на масову загибель цих комах. Тому в усі райдержадміністрації та ОТГ направлені рекомендації щодо дотримання вимог чинного законодавства по обробітку земель агрохімікатами. Одна з головних – своєчасне інформування населення про час таких робіт. Адже хімікати несуть загрозу не лише бджолам, а й людям.

Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *