Предложить новость
Присоединиться к нам

Ветерани Полтави підбили підсумки роботи за рік: в обласному центрі пройшов пленум регіональної організації ветеранів

22 марта 2019
Просмотров: 53
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

В обласному центрі пройшов п’ятий пленум ради Полтавської обласної організації ветеранів. Серед головних питань – реформування медичної галузі щодо підвищення ефективності медобслуговування ветеранів.
За даними департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА, минулого року в області амбулаторне лікування отримали майже 4,5 тисячі інвалідів війни і 11,5 тисячі учасників бойових дій, а на пільгові рецепти для придбання ліків ветеранам витратили півтора мільйона гривень.
Учасники пленуму прийняли рішення активізувати роботу ветеранських організацій на місцях. А саме: спільно з департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації налагодити роботу виїзних медичних бригад, медико-соціальних експертних комісій та денних стаціонарів обласних госпіталів у сільську місцевість.
Також полтавські ветерани звернулися до представників департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, міських управлінь охорони здоров’я та центральних районних лікарень з проханням вирішити питання спрощення порядку встановлення медичними комісіями групи інвалідності для ветеранів.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0