Предложить новость
Присоединиться к нам

«Від знань до безпеки»: у Полтаві провели 2-й інформаційно-просвітницький квест

26 мая 2019
Просмотров: 6
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

У спорткомплексі поліції Полтавщини відбувся ІІ-й інформаційно-просвітницький квест «Від знань до безпеки».
Співорганізатор заходу – очільниця відділу ювенальної превенції поліції області Ірина Карюк відзначила: «Це потужний інтерактивний проект, що сприяє розумінню вкрай важливих питань: здоровий спосіб життя, шкідливі звички, права та обов’язки людини».
Як повідомила партнер заходу Наталія Златопольська, було 10 тематичних локацій, на яких змагалися 8 команд – по 7 гравців у кожній. Загалом 56 учнів професійно-технічних училищ Полтави.
Локація поліцейських виявилася однією з найважчих. На першій тематичній позиції перевірили наскільки добре пішоходи і майбутні водії орієнтуються у дорожній «грамоті». А на другій – оцінили вміння швидко одягнути поліцейське спорядження (бронежилети, шоломи та поясну систему) при оголошенні сигналу «Збір по тривозі».
Захід відбувся за ініціативи та підтримки благодійного фонду «Громадське здоров’я», відділу ювенальної превенції поліції Полтавщини, волонтерів Полтавського Національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка і представників навчальних закладів.
Роботу команд оцінювали за оригінальністю презентації та сумарною кількістю балів, здобутих на локаціях.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *