Предложить новость
Присоединиться к нам

За рік на Полтавщині планують завершити створення ОТГ

13 апреля 2019
Просмотров: 10
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Полтавщина – одна з основних бюджетоутворюючих областей України. Регіон посідає друге місце за напрямком «фінансова самодостатність» та перше – за напрямком «економічна ефективність». Наразі в області 47 громад, що становить 35% від загальної території Полтавщини. Про це розповів т.в.о. голови Полтавської облдержадміністрації Роман Товстий під час розширеного виїзного засідання колегії Полтавської обласної державної адміністрації.
За його словами, реформа децентралізації успішна і незворотна. Лише в цьому напрямку має рухатися країна та область, щоб досягти успіху. І закиди щодо спекуляцій прийняття перспективного плану Полтавською обласною радою, є недоречними. До 2020 року, у будь-якому разі, по всій території області будуть створені об’єднані територіальні громади.
За словами директора Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА Інни Іщенко, аби 100-відсотково покрити територію Полтавської області об’єднаними територіальними громадами, розроблений новий перспективний план, згідно з яким, очікується створення 77 ОТГ.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *