Предложить новость
Присоединиться к нам

Жінка-коп: як сувора леді патрулює вулиці Харкова

7 марта 2019
Просмотров: 52
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Нині дівчата обирають для себе не зовсім жіночі професії. Уже нікого не дивує, якщо транспортний засіб, наприклад, ремонтуватиме автомеханік жіночої статі, а вулиці міста не тільки прикрашають своєю присутністю, а й слідкують за правопорушеннями дівчата-копи.
Знайомтеся, це Ольга Рибалко, інспектор УПП в Харківській області, лейтенант поліції. За дотриманням правопорядку в місті стежить уже понад три роки. Ольга здобула юридичну освіту. Адже з дитинства вона мріяла про роботу в поліції.
Бути патрульним поліцейським відповідально і нелегко. Бо доводиться тісно спілкуватися з різними людьми. І, як правило, це порушники правопорядку чи правил дорожнього руху.
Тож поліцейський повинен мати велику витримку бути комунікабельним, людяним, вихованим, адекватним і добре підготовленим фізично. До речі, наша героїня має корисне для її професії хобі, вона займається боксом.
У цій професії жінка не повинна бути доброю леді, вважає Ольга Рибалко, вона повинна чесно виконувати свої обов’язки – дотримуватися закону і не дозволяти порушувати його іншим.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/UCOlBapP0bXK4a9-UjQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0