Предложить новость
Присоединиться к нам

Жива стіна на Гоголя 2-А: образити художника може кожен

14 сентября 2018
Просмотров: 12
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Конфлікт поглядів на життя, творчість та філософію нещодавно сколихнув Харків. Один з малюнків відомого художника Першої столиці Гамлета Зіньківського замалювали мешканці будинку, які бачили графіті з власних вікон. Стрит-арт проект вони назвали «шизофренією», однак зовсім не очікували, що стіна по вул. Гоголя 2-А невдовзі стане аркушем для громадського діалогу.
Справжні баталії розгорнулися на уявному полотні стіни: зранку комунальники замальовують графіті небайдужих жителів міста, а ввечері там з’являються нові «послання».
Наразі на офіційному сайті Харківської міської ради з’явилася петиція щодо присвоєння роботам художника Гамлета Зіньківського звання муралів. Автор петиції говорить, що весь конфлікт виник через розбіжності поколінь: його ключовим фактором є нерозуміння людей старої епохи філософії художника.
Зі слів самого Гамлета, стрит-арт відродиться, коли в автора буде гарний настрій та сприятлива погода, аби творити на відкритому просторі. Що ж до роботи, яка буквально вчора була закладена будівельним покриттям по вулиці Воробйова, 15/19 , художник стверджує, що власники стіни обмовили з ним цей вчинок, і невдовзі її знову прикрашатиме малюнок стрит-митця. Що не можна сказати про його творчість по вулиці Бориса Чичибабіна, 2, яку невідомі замалювали на свій розсуд. Цікаво, що арку й досі прикрашають інші роботи художника, але чому люди обрали саме цей малюнок для знищення, залишається невідомим.

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *