Предложить новость
Присоединиться к нам

«Зірковий час»: Всеукраїнський фестиваль-конкурс пройде на Полтавщині

16 мая 2019
Просмотров: 89
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Проводячи перший відбірковий тур конкурсу, що тривав з 19 лютого по 22 березня, організатори та члени журі намагалися побувати в усіх районах області та залучити якомога більше людей до участі. Вдалося прослухали понад 3 тисячі виконавців, з яких відібрали 370. Проте, не всі змогли приїхати на півфінал.
З 370 відібраних учасників обиратимуть кращих з кращих у номінаціях: «Вокальне мистецтво» (солісти, дуети, ансамблі), «Хореографічне мистецтво» (солісти, дуети, колективи), «Оригінальне мистецтво» (солісти, дуети, ансамблі).
«Бути членом журі, насамперед, дуже відповідально і складно. Адже українці найобдарованіший народ на планеті. Якби зараз проходив не Всеукраїнський, а міжнародний конкурс, то будь-який з колективів-учасників здобув би перемогу. В наших людей талант від природи, а нам необхідно обрати кращого з кращих, а це досить важко, тим паче, коли кожен учасник унікальний», – розповіла оперна співачка, член журі Марія Максакова.
Організатори говорть, що у цьогорічному фестивалі немає жодних вікових обмежень.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0